דלג לתוכן דלג לפוטר

שאלות נפוצות

שיטת השערה ושיטת המיקרובליידינג הן שיטות להדמיית שיער בגבות במקומות בהן ישנם חוסרים ושיער דליל יותר.

ההבדל העיקרי הוא במכשור הנבחר על ידי המאפר/ת הקבוע. בשיטת השערה נשתמש במכשור חשמלי ואילו במיקרובליידינג נשתמש בעט ידני לציור השערות.

הטיפול מתבצע באופן בו המטופלת לוקחת חלק בכל התהליך, החל משיתוף מלא בינה ובין המאפרת הקבוע והתאמה מדויקת של הצורה לתווי הפנים שלה ועד שיתוף פעולה והקשבה להנחיות לאחר הטיפול. תחילה, תבצע המאפרת הקבוע הדמייה שמאפשרת למטופלת לראות את העובי, הצורה והאורך שנבחרו לה.

לאחר אישור מצד הלקוחה, תתחיל המאפרת בתהליך. לאחר מספר ימים הצבע מתבהר ויורד בכ50% בעקבות חידוש התאים בעור (שכבת האפידרמיס)

תהליך התחדשות העור אורך 28 ימים בממוצע. זו הסיבה שתדרשי להגיע לטיפול נוסף ארבעה שבועות לאחר מכן לחזק ולהדגיש את הצבע שירד.

טיפול ראשון אורך בין שעה וחצי לשעתיים וחצי. 

טיפול שני אורך בממוצע 50 דקות – שעה וחצי.

שיטת הדמיית שיער בטכניקת המיקרובליידינג/שיטת השערה/הצללת פודרה תחזיק בין חצי שנה לשנה וחצי. כמובן שזה אינדיבידואלי ותלוי בסוג עור המטופלת. כמו כל הליך קוסמטי נדרש להגיע לאחר מספר חודשים לשמר את הצורה והצבע.

רמת הכאב באיפור קבוע הוא בינוני. לאחר מעבר ראשון בעזרת המחט המאפרת קבוע תאלחש במאלחש שניוני על מנת להקל משמעותית על המטופלת. 

לקוחות אשר ביצעו קעקוע בעבר יוכלו להתחדש בשיטת השערה/טכניקת המיקרובליידינג רק בהנחה והקעקוע דהה וכמעט ואינו נראה על העור.

ללקוחות שהפיגמנט עדיין כהה וקיים בעורן לא נוכל לבצע את אחת מהשיטות שכן השערות יצופו מעל הקעקוע בשל היותו דומיננטי ודחוס בעור.

אל תפספסו!

הירשמו וקבלו את העדכונים האחרונים של שיר נקש


    דילוג לתוכן