דלג לתוכן דלג לפוטר

קורס מיקרופיגמנטציה

אצלי, בבית הספר ״שיר נקש״, תוכלו למצוא מגוון קורסים איכותיים העונים על הצורך בשינוי. 

מה זה אומר? לא מעט פעמים אנחנו תוהים למה תווי הפנים מאבדים את החיוניות, היופי, האלגנטיות, והאסתטיקה. 

אנחנו מרגישים תמיד את הצורך בוער בנו, הצורך לסדר, לאפר, לתקן את מה שחסר, להוסיף עוד קסם לפנים כדי שיראו חדשות ורעננות.

 

למדו שיטות מתקדמות מהמורים הטובים ביותר

באקדמיה שלי תוכלו להתרשם ממגוון קורסים רחבים שמועברים על ידי המורים הכי תותחים בתחום. מורים אשר מאמינים בחזון שלי ויחד איתי גורמים לאיפור קבוע להיראות אחרת, טבעי יותר, אינטליגנטי יותר ובעיקר מרשים. קורס מיקרופיגמנטציה בגבות יכול לתת לכם כלים לעיצוב בצורה שונה, בצורה הרבה יותר טבעית המתאימה לפנים של הלקוחות. הקורס מעניק לכם את הידע הרצוי כדי שתוכלו לצאת ממנו עם מספיק כוח כדי להתחיל במהרה.

 

מעבר לגבות, לימודי מיקרופיגמנטציה בשפתיים.

גם לשפתיים שלנו מגיע יחס, הלא כך? לא מעט פעמים השנים משאירות על השפתיים שלנו את כל מה שעברנו, השמש מותירה נזק. הצבע שאז היה בוהק ויפה, כמעט ונעלם. השפתיים שהיו עבות ומלאות רושם, התכווצו לפתע – מה שגורם לפנים להיראות שונות ממה שהיו. הנושא הזה מדיר שינה מעיניכם? אתם חולמים על הרגע שתוכלו להגדיר קווי מתאר חדשים, למלא ולהדגיש? לבחור גוון רצוי מתוך שלל צבעים ושילובים? זה הזמן לבחור בקורס מיקרופיגמנטציה לשפתיים.

 

כיתות אינטימיות ומצומצמות

בבית הספר למיקרופיגמנטציה שייסדתי, אני דוגלת באינטימיות. הקורסים מועברים בכיתות קטנות מה שמעניק חוויה לימודית יוצאת דופן, עם קשר אישי, אוזן קשבת וחום. אני מאמינה כי כל אחד יכול להצליח, בזכות התמדה ורצון ללמוד ולקבל ידע.  

בתחילת הקורס, תקבלו ערכות איכותיות ומפוארות מבית היוצר שלי, שישמשו אתכם ללמידה ולעבודה. 

 

שיר נקש, האקדמיה

כשהחלטתי להקים את בית הספר שלי ללימוד מיקרופיגמנטציה, כל מה שהיה לי בראש הוא איך אוכל להעביר את הידע שלי, בצורה הטובה ביותר. איך אוכל להעניק ללקוחות שלי את כל הכלים שצברתי. בכל קורס שבניתי בין אם זה, בקורס מיקרופיגמנטציה לשפתיים או קורס מיקרופיגמנטציה בגבות, עומד החזון שלי.

 

אני מזמינה אתכם להיכנס עכשיו לאתר שלי, להתרשם ממני ולבחור בקורס הנכון לכם.  

אל תפספסו!

הירשמו וקבלו את העדכונים האחרונים של שיר נקש


    דילוג לתוכן